Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

FreakShare.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

dobrze wiedzieć już dawno na tym nie upałem na kolejny server będę upał pliki,a jak już wcześniej zleciłem wypłatę i dostałem to następna będzie szybciej mam rozumieć nie będę musiał czekać 90 dni

• 0

Siec Afiliacyjna

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

dobrze wiedzieć już dawno na tym nie upałem na kolejny server będę upał pliki,a jak już wcześniej zleciłem wypłatę i dostałem to następna będzie szybciej mam rozumieć nie będę musiał czekać 90 dni

Nie od zlecenia wypłaty czeka się na nią około 90 dni Nie napalaj się tak na te hostingi :) na obu są rangi co do freakshare dopiero po miesiącu mi ranga skoczyła na zadowalającą mnie czyli Normal a pobrań miałem w okolicach 100 dziennie

Użytkownik Shaki edytował ten post 25 październik 2013 - 23:35

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

plusem tego hostingu jest to ze za punkty można kupić nowe konto premium a potem sprzedać na allegro

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
CatShare również ma taką opcję.
  • 0

ahne

ahne

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Obecnie czas oczekiwania od zlecenia do wyplaty zmniejszyl sie z 3 miesiecy do 2 miesiecy , bowiem zrealizowano zlecenia z sierpnia w drugiej polowie pazdziernika.

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

ja się tak nie napalam i tak upie na 5 serwerów ale ten jest najlepszy moim zdaniem pod względem pobierania plików

Użytkownik djmichu55555 edytował ten post 26 październik 2013 - 19:34

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Obecnie czas oczekiwania od zlecenia do wyplaty zmniejszyl sie z 3 miesiecy do 2 miesiecy , bowiem zrealizowano zlecenia z sierpnia w drugiej polowie pazdziernika.

Masz rację na Bitshare też mi wypłacili po 70 dniach teraz

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów
Wrzuca ktoś tutaj tak, że otrzymuje w miarę regularne wypłaty?
  • 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Wypłaty są tak jak na Bitshare ale tu ciężej o rangę i stawki za pobrania mniejsze 

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów
Ktoś kiedyś mi pisał, że banują konta z automatu tak samo jak bitshare.
  • 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Dużo osób pyta się mnie o dwa hostingi Bitshre i Freakshere, wiec postanowiłem pokazać dzisiejsze wypłaty :) Freakshere zlecona 19.12.2013 czyli 34 dni czekania na wypłatę :) wiec nie tak długo się czeka

weivblg.jpg

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

czekam na wypłate z tego servera i z bitshare ponad miesiąc bo złorzeczyłem dwa wnioski w tym samym czasie, z tych serverów już zrezygnowałem tylko czekam na wypłąte i tyle

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

kółeczko z wypłąty mam na zielone a na koncie webmoney nie mam jeszcze kasy pewnie jakieś opóźnienia mają

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

kółeczko z wypłąty mam na zielone a na koncie webmoney nie mam jeszcze kasy pewnie jakieś opóźnienia mają

do 7 dni trzeba czekać na kasę na wm

• 0

wysoki01

wysoki01

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Witam

Czy warto się u nich rejestrować?

Nie ma problemu z wypłatami?

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

to dead host :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!