Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Paypal a pełnoletność


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lukakashi

Lukakashi

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 2 postów
Jeżeli zły dział/temat już był to przepraszam, ale nie uzyskałem pełnej odpowiedzi.

Do 18 lat został mi rok, a chciałbym już zarabiać jednak nie mam konta bankowego (i na razie nie będę miał) i chodzi o to czy mogę korzystać z PayPala (w sensie rejestruje się na hostingu, uploaduje, ktoś pobiera i mi wpływa kasa na paypala) i tak przez rok bym nie wypłacał bo bym nie miał konta. Po skończeniu 18 lat bym założył konto w banku i dopiero bym powiązał konto z paypalem. Czyli ogólnie - przez rok magazynowanie pieniędzy na paypalu, a po roku gdy już założe konto powiąże je z paypalem i wypłacę. Czy można coś takiego zrobić? Czy mogą mi usunąć konto jeżeli nie powiąże go z kontem bankowym?
 • 0

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Jak najbardziej możesz, z resztą ja swego czasu miałem taką samą sytuację. Jak najbardziej możesz zbierać na PayPala i wypłacić sobie na konto dopiero za rok i nic nie powinni zrobić (choć nie daję głowy, bo różne rzeczy lubią odwalać).
 • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!


#3
cloud

cloud

  Żaczek

 • Zbanowany
 • 122 postów

Jak najbardziej możesz, z resztą ja swego czasu miałem taką samą sytuację. Jak najbardziej możesz zbierać na PayPala i wypłacić sobie na konto dopiero za rok i nic nie powinni zrobić (choć nie daję głowy, bo różne rzeczy lubią odwalać).

Nie możesz tak zrobić miałem podobną sytuację... Założyłem konto nie mając 18 lat, gdy skończyłem 18 lat to założyłem konto w banku i dokonałem podstawowej weryfikacji (drobne przelewy i przepisanie ich wartości z wyciągu). Zbliżał się ten limit obrotu (ok 10k zł) to dokonałem pełnej weryfikacji (skan dowodu+faktura). Niestety u mnie to nie przeszło... Kasa została zablokowana (było to około 7 tysięcy zł). Po kilku telefonach odblokowali mi kasę i mogłem ją wypłacić na konto bankowe. Mogłem też załozyc nowe konto (na nowego emala i dodać konto bankowe (te co było na poprzednim koncie)).

Nie wiem jak będzie u Ciebie, ale nie polecam. Wszystkie te czynności trwały około miesiąc. Lepiej poczekaj do 18 lat, bo mogą różne rzeczy wychodzić i u Ciebie nie musi się tak skończyć.
 • 0

#4
Lukakashi

Lukakashi

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 2 postów
Bardzo dziękuje za odpowiedź. Jednak zaczynam i na razie nie przewiduje u siebie tak dużych zarobków więc zarejestruje się i sobacze jak to będzie. Dziękuje za odpowiedzi!
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.