Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Reklama na samochód - trzy firmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

illu12

illu12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 87 postów
Jest coś takiego jak reklama na samochód i zarabianie na niej.
Można zarobić do 1000 zł na miesiąc za umieszczenie naklejki na szybie swojego samochodu.
Podaję trzy firmy które wyszukałem w internecie, trudno je znaleźć, bo rzadko można dostać namiar na prawdziwą firmę która oferuje pieniądze za reklamę na samochód, dla prywatnych osób, a nie firm.

www.reklamasilver.pl - reklama na samochód, płot, dom
www.oklejbusa.pl
www.ambientcars.pl

Te trzy firmy znalazłem, dają od ręki reklamę na samochód za którą płacą, nie pozostaje więc nic innego jak zgłosić się do nich i dostać kasę.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
No, nie myślałem, że aż tyle można dostać za reklamę. Ja od siebie przyznaję Ci dwa punkty reputacji, a także dziękuję słownie.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
szkoda samochodu
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Samochodu trochę może i szkoda, choć w przypadku jakiejś magnesowej naklejki część właścicieli pojazdów w sumie nic nie traci, a do drogiej benzyny można trochę dorobić.

Bardziej podoba mi się jednak opcja wywieszania reklam na płocie domu - jak ktoś mieszka w miarę ruchliwym miejscu, to reklama na płocie jest fajną opcję, bo po pierwsze się trochę dorobi, a po drugie dodatkowo odsłoni nią od drogi :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Kiedyś słyszałem o takiej opcji tylko warunkiem było robienie iluś tam km po mieście, tu na bank podobnie
  • 0

illu12

illu12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 87 postów
dobra ale tam łatwo się zarejestrować i dostać reklamę, wątpię aby patrzyli specjalnie ile robisz km
w większości to są formularze internetowe które są do wypełnienia i jedziesz

w przypadku firmy oklejbusa.pl to jest prosty formularz
w przypadku ambientcars.pl - zwracają ci po prostu koszty za benzynę itp. w zamian że umieszczasz reklamę na swoim wozie

• 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
no dobrze, wszystko fajnie. Tylko jeżeli się do nich zgłoszę, to gdzie mam później jechać po tą reklamę ? mają jakieś filie w różnych miastach, czy trzeba zapylać np. do Warszawy ?
  • 0

illu12

illu12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 87 postów
w takie szczegóły nie jestem wtajemniczony, wiem że np. firma reklamasilver jest z Krakowa, ale ofertę kierują do całej Polski, tak samo jak wszystkie te firmy o których napisałem
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
ok, dzięki. łap plusa.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

no dobrze, wszystko fajnie. Tylko jeżeli się do nich zgłoszę, to gdzie mam później jechać po tą reklamę ? mają jakieś filie w różnych miastach, czy trzeba zapylać np. do Warszawy ?

Istnieje coś takiego jak kurier ;) A reklamy na pewno są tak targetowane, że ktoś reklamujący gdańską budkę z kebabem nie będzie popalał z nią po Krakowie :)

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
A skąd Oni mają wiedzieć, że Ty z tym jeździsz, czy może nawet tego nie przylepiłeś ? Trzeba wysyłać zdjęcia co jakiś czas, czy jeździć na kontrole ?
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
gdyby to było takie proste to ludzie mieliby parę samochodów żeby sobie tylko stały. Znalazłem na pewnym forum ogłoszenie takiej firmy i mają takie opcje:

Oferta1.
Co proponujemy:
-wprowadzenie państwa auta do naszego rejestru
-wypłatę 400zł brutto miesięcznie od momentu znalezienia reklamodawcy
-umowę 2 letnią

Warunki:
-opłata za pierwszą folię 450zł+150zł opłata administracyjna
-miesięczne pokonywanie 800 km
-samochód nie starszy niż 10 lat
-do czasu znalezienia reklamodawcy jeżdżą państwo z logo Elfuego i nie
otrzymują za to wypłaty
-na aucie mogą znajdować się tylko reklamy naklejone przez Elfuego Sp.z.o.o.

Oferta 2.
Co proponujemy
-wprowadzenie państwa auta do naszego rejestru
-zobowiązujemy się znaleźć reklamodawcę w ciągu 3 miesięcy
-wypłatę 700 zł brutto miesięcznie po trzech miesiącach
-umowę 2 letnią

Warunki:
-opłata 450zł za pierwszą folię samoprzylepną
150zł opłatę administracyjna + 900 zł opłata za pośrednictwo
w znalezieniu reklamodawcy
-miesięczne pokonywanie 800 km
-samochód nie starszy niż 10 lat
-przez pierwsze 3 miesiące jeżdżą państwo z naszym logo bez pobierania
wypłaty

Oferta 3.
Co proponujemy:
-wprowadzenie państwa samochodu do naszego rejestru
-miesięczny zarobek 700 zł brutto od pierwszego miesiąca bez względu na to
czy znajdziemy reklamodawcę czy nie
-umowę 2 letnią

Warunki:
-opłata rejestracyjna 2700 zł
-miesięcznie pokonywanie 800 km
-auto nie starsze niż 10 lat

Z kolei gdzie indziej widziałem, że reklama na osobówce 250-300zł za miesiąc, dostawczak 300-450zł, mało spotykany (głównie zabytkowe) do 1000zł
  • 0

illu12

illu12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 87 postów
przytoczyłeś zasady firmy z jakiegoś forum, to firma która już nie istnieje, która została wykryta jako oszustwo, i już dawno wszyscy sobie podarowali współpracę z tą firmą, o ile się orientuję
w odróżnieniu od niej, firmy które podałem na początku są rzetelne i prawdziwe
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
No to podaj ich warunki, bo każda firma warunki ma, jakby było to takie piękne to dookoła jeździłyby samochody z reklamami
  • 0

illu12

illu12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 87 postów
właśnie sam nie czytałem ich warunków, dałem żebyście sobie sami przeczytali, ale zauważ że na stronie reklamasilver jest napisane że ilość pieniądzy jakie dadzą za reklamę na samochód nie zależy od przejechanych kilometrów, tylko od trasy i miejsc, w których samochód parkuje
  • 0

illu12

illu12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 87 postów
chciałem tylko napisać żebyście raczej nie rejestrowali się na stronie reklamasilver, bo tam trzeba wysłać smsa, tam jest napisane w regulaminie na tej stronie że to jest płatne smsem
trzeba uważać z tym, ale oklejbusa i ambientcars to raczej dobre strony są
  • 0

zarabiający30

zarabiający30

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Dalej jest to aktualne z firmą oklejbusa i czy ktoś dostał już wypłatę. I w  jaki sposób są realizowane są wypłaty

• 0

harmidon

harmidon

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
niby mało ale zawsze to coś. a i dla tych wyżej taka reklama na samochód nie niszczy lakieru!

Użytkownik harmidon edytował ten post 17 kwiecień 2014 - 16:09

• 0

Salomon

Salomon

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Sądzę, że na daną chwilę najlepsze warunki oferuje J&J Group, co ważne- uczciwe. Za przejechanie z reklamą minimum 600 km w ciągu miesiąca otrzymuje się 600 zł. Można w ramach tego programu (nazywa się 600 za 600) nabyć całkiem fajne auto, które dzięki zarobkowi z reklamy automatycznie samo się spłaca. Sam skorzystałem z takiej opcji i powiem Wam, że pełna satysfakcja, bo samochody oferują naprawdę dobre, dość nowe roczniki, głównie 2010-2013.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Sądzę, że na daną chwilę najlepsze warunki oferuje J&J Group, co ważne- uczciwe. Za przejechanie z reklamą minimum 600 km w ciągu miesiąca otrzymuje się 600 zł. Można w ramach tego programu (nazywa się 600 za 600) nabyć całkiem fajne auto, które dzięki zarobkowi z reklamy automatycznie samo się spłaca. Sam skorzystałem z takiej opcji i powiem Wam, że pełna satysfakcja, bo samochody oferują naprawdę dobre, dość nowe roczniki, głównie 2010-2013.

Napiszesz coś więcej? A może wstawisz link?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!