Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Download

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

emtu

emtu

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów
Wzamian za pobranie z linku sharecash.org zrobie to samo ;]
gg w PW lub w temacie
bd sprawdzać raz na dzień

• 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
Rozumiem że oczywiście najpierw pobierasz ty ? :cool:
  • 0
Pomogłem ? Daj +

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
temat do kosza...
  • 0

zaks

zaks

Żaczek

• Użytkownik
  • 111 postów
Dokładnie 1 post, 0 reputacji. Nabieranie ludzi...
emtu, ile osób tym sposobem oszukałeś? Może też tak zacznę zarabiać :D
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5469 postów
Nie oceniajcie pochopnie. Jeżeli najpierw on pobiera, a później Wy, to nic nie tracicie.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
@ Karczu
On wyraźnie napisał "Wzamian za pobranie z linku sharecash.org zrobie to samo ;]" - czyli najpierw Ty pobierasz, później on robi to samo, czyli oszust, bo na ShareCash'u z tego co się orientuję, to nie ma darmowych ankiet dla Polski, a płacić raczej nikt nie będzie, bo więcej wyda na zrobienie tej ankiety, niż dostanie na SC za jej wypełnienie, a to mija się z celem.
  • 0

emtu

emtu

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów
dla pierwszej osoby moge zrobić pierwszy ;] żeby nie było , że jestem oszustem , zresztą mi wszystko jedno ;p

emtu, ile osób tym sposobem oszukałeś? Może też tak zacznę zarabiać :D

0 , bo nie oszukuje , ja ktoś chcę to proszę pisać gg , dla kilku pierwszych osób pobiore pierwszy , żeby nie było , że jestem oszustem
  • 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
Nie lepiej samemu zarobić własną metodą, a nie pobieraniem tak sobie ?
  • 0
Pomogłem ? Daj +

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!