Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

iSpaces.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
Mogę poprosić dane firmy
  • 0
Pomogłem ? Daj +

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Firma nie jest jeszcze zarejestrowana, jak w większości firm startujących.
  • 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
Każda firma która startuje jest już zarejestrowana . Polecam dużo zarobków na tym serwisie :)
Wróć tutaj jak firmę zarejestrujesz , temat powinien zostać zablokowany.
Pozdrawiam
  • 0
Pomogłem ? Daj +

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Hmm, to trochę mało się znasz widać.
I to tylko nie moje zdanie, że większość.

Co ty z tego masz?
Bawi Cię to ? czy specjalnie robisz na złość innym ?
Po prostu się odwal, nie podoba Ci się, żegnam.
  • 0

CashBuzz.org

CashBuzz.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 58 postów

Firma nie jest jeszcze zarejestrowana, jak w większości firm startujących.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Logicznie rzecz biorąc firma startująca jest firmą zarejestrowaną, chyba znów pomyliłeś pojęcie serwis z firmą.

Chcecie rozkręcić biznes, każdy to rozumie. Jednak nie odwalajcie fuszerki na samym starcie i nie atakujcie każdego, który ma inne zdanie niż Ty/Wy.
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Nie atakujcie ?
Ja atakuje ?
Ma inne zdanie, niech się wypowie i tyle.
A nie co post, robi na złość
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
To są odpowiedzi na wasze posty.
Forum chyba jest właśnie od tego czy czego innego?

• 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

CashBuzz.org

CashBuzz.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 58 postów

A tak swoją drogą, to miła atmosfera tutaj panuje.
Na **** forum, strasznie dużo krytyki, oceniania złego, mimo że nic nie wiedzą o tym serwsie.
A nawet admin nazwał to SCAMEM, za to że się nie zgodziłem z jego zdaniem.

Hmm, to trochę mało się znasz widać.
I to tylko nie moje zdanie, że większość.

Co ty z tego masz?
Bawi Cię to ? czy specjalnie robisz na złość innym ?
Po prostu się odwal, nie podoba Ci się, żegnam.

No w tym ostatnim poście już chyba nerwy puściły ;)

Dodając do wszystkie TEN temat mamy jasność do do rzetelności i profesjonalności administracji serwisu. Ja swoje zdanie wyraziłem, każdy użytkownik ma własny rozum i wybierze serwis, który mu odpowiada.

• 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
No trochę puściły, bo cały dzień krytyka i krytyka.
Dobra, ale już koniec.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Aha,to On pytał o to ;)
http://whois.domaint....com/ispaces.pl A to świadczy iż domena wzięta za darmo z az.pl
Bye,polecam zamknąć temat bo tu robi się zbyt wiele spamu a serwis jest (zerem)
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
A to w cale nic nie znaczy :)
Mam kilka domen, mzone, az, az
  • 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
http://img.zryte.pl/face_palm_6593.jpg

• 0
Pomogłem ? Daj +

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
To że 'zabezpieczasz' jest nie możliwe bo nie masz zielonego pojęcia o tym.
Nie polecam tego 'hostingu ppa' gdyż 'autor' i profesionalny webmaster jest z niego jak ze mnie piłkarz.

• 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
I to nie jest czepianie ? sorry bardzo.
Juz nie wiecie co wymyslac.
Uczepiło się takich 2, i bądz mądry.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
SentersePL, rangę otrzymasz jak tylko pojawią się pierwsze dowody wypłat (i to z autentycznego źródła), natomiast potencjalny dział powstanie gdy serwis się rozrośnie lub/i ilość tematów z nim powiązanych będzie tak duża, że będzie po prostu taka konieczność.

Co do samego hostu - dziwisz się, że jest krytyka? Taki serwis na gotowym darmowym skrypcie (lub innym tanim bublu) potrafi założyć tutaj każdy z nas, a przynajmniej większość, więc nie licz, że na poduszkach złotymi nićmi szytych będą Cię tutaj nosić za taki "wyczyn i poświęcenie" dla ogółu. Fakt jest taki, że minimalnym kosztem chcesz kosić hajs na innych. Skonfrontowany z innymi serwisami na autorskich rozwiązaniach i wydanym grubszym szmalem wyglądasz po prostu słabo, więc krytyczne opinie są według mnie słuszne i nie wiem czemu się im dziwisz, no spójrz tylko na swój serwis trochę z dystansu. Naprawdę nie ma powodów, by to chwalić.

Powtórzę to już drugi raz - bez urazy - wyglądasz na kogoś, kto chce łatwym kosztem zrobić kokosy na frajerach znalezionych w sieci bez lub z minimalnym wkładem własnym. I proszę Cię, nie mów mi, że 100$ to kapitał, bo tyle to może kosztować pierwsza rata za porządny skrypt. A sam fakt, że na poprzednim koncie dostałeś bana za spam tylko utwierdza mnie w fakcie, że nie jesteś poważnym człowiekiem.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Dość już. Każdy wyraził swoje zdanie. To nie jest targ, gdzie wszyscy się przekrzykują. Jak zwykle przy licznych wypowiedziach "ekspertów" powstał niechciany SPAM. Nie obchodzi mnie to, że serwis się nie wybije, jak i to kto co na ten temat myśli. Każdy ma oczy i rozum (w co coraz częściej zaczynam wątpić) i wybierze to co dla niego najlepsze. Od teraz temat służy do informowania użytkowników serwisu o zmianach i do ewentualnych pytań dotyczących działania serwisu, a nie do przepowiadania przyszłości. Dziękuję.
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie.
@SentersePL
Siedzę na PPA rok, zarobiłem kilkanaście tysięcy złotych. Dla mnie to co robisz i piszesz, jest po prostu śmieszne. Z takim skryptem, to nawet wersji Beta nie powinniście robić. Ja odradzam korzystanie z tego serwisu. I nie mów mi, że się uczepiłem, bo zrobiłeś kiepski serwis. Tyle z mojej strony o tym serwisie.

A co do dziur itp. Przypomnijcie sobie FireCash. Też waliło SCAM'em na początku, bany itp. a teraz ? (nie licząc ich wpadek z włamaniem)
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Wlasnie, dokładnie Sakujun.
FireCash też tak zaczynał, a teraz to co ? Jaki dobry serwis.

Nie ma co oceniać zbyt pochopnie.

A skrypt będzie nowy.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
SentersePL, FireCash inaczej zaczynał, bo on zaczynał na autorskim skrypcie, który ciągle udoskonalali, co z marszu dawało im inne możliwości. Ty jesteś uwięziony w czymś gotowym i "pospolitym", co zawęża Ci na starcie pewne możliwości, a przede wszystkim większości Uploaderów na starcie kojarzyć się będziesz ze scamem, bo tak zazwyczaj tak kończą hostingi z tym charakterystycznym topem i "Powered by PPD ShareScript from BlackhatBuzz.com" w stopce, więc po prostu mało kto już zaczyna zabawę z takim hostingiem, gdy widzi, że ktoś nie włożył kasy w coś autorskiego. Nie warto opierać się na gotowym rozwiązaniu, zwłaszcza tak słabym i niestety dziurawym, uwierz mi.

Kiedyś może dało się ruszyć z czymś słabym, bo konkurencji było mało, jednak teraz wydanie conajmniej kilku tysięcy na start jest koniecznością jak chce się zacząć liczyć w tej grze.

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Stiuil06

Stiuil06

Pro Elo Hejter

• Zbanowany
  • 418 postów
zmieniam swoje zdanie :D
po zapoznaniu się z innymi serwisami stwierdzam że jest to zwykła kopia/klon :D
do tego wkurw*a mnie jego kursywa na gg :D
w ciągu 5min z google i znalazłem kilka bugów które dają większe możliwości w skrypcie niż konto admina ;)

nie polecam ;p
  • 0
Zbyt duża sygnatura. Zrób nam przysługę i już niczego nie wstawiaj.
//HardPlayer

Foch i ch*j.
//Stiuil06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!