Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

iSpaces.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Dołączona grafika
www.iSpaces.pl

iSpaces.pl – to nowy serwis typu PPA typu ShareCash.

iSpaces - Minimalna stawka za pobranie:
0,50$
iSpaces - Minimum do wypłaty:
10$

Jest to wersja beta iSpaces, wiec dużo się jeszcze może zmienić :)
W wersji beta może się zmienić, może zostać dodane:
* Wygląd strony,
* Kilka innych domen,
* Mirrory, .com,
* Więcej ankiet od reklamodawców,
* I więcej !

Jako że serwis dopiero zaczyna swoją przygodę, przygotowaliśmy dla Was konkurs !

KONKURS NR. 1
DLA 20 OSÓB, KTÓRE ZLECĄ WYPŁATĘ (MIN. 10$) DO KOŃCA MARCA, DOSTANĄ 5$, DO WYPŁATY !
Czyli uzbierałeś np. 20$, zlecisz wypłatę przed końcem Marca, dostaniesz 5$ gratis = 25$!

KONKURS NR. 2
Osoba, która jako pierwsza uzbiera 10$, otrzyma drugie 10$ do wypłaty !

KONKURS NR. 3
Osoba która jako pierwsza będzie miało pobranie ( może być nawet jedno), dostanie do wypłaty dodatkowo 5$ )

Zapraszamy do rejestracji oraz zarabiania.
www.iSpaces.pl

Pozdrawiam, życzę dobrej zabawy.
Kamil

Ja rozumiem Wasze obawy, co do każdej nowej strony, ale dajcie przynajmniej szansę.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Okropnie wygląda Twój post. Poprawię go, ale na przyszłość staraj się używać BBCode z rozwagą.
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Dzięki.
To przez to że temat, pod IPB
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Nie ma sprawy, to Twój serwis?
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Cieszę się.
Tak, mój serwis.
Po Polsku trochę będzie.
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Prosba do admina wysłana.
Zapraszam do udziału w konkursie
  • 0

CashBuzz.org

CashBuzz.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 58 postów
Pozwól, że się wypowiem. Na innym forum serwis trafił już do 'scamu'. Nie chcę być niemiły ale:
-darmowy skrypt
-brak jakichkolwiek informacji o właścicielu czy też firmie
-w ogóle nieskonfigurowany skrypt
-wieje amatorszczyzną trochę
-po innych Waszych postach można wywnioskować, że wasz wiek nie przekracza 16 lat (może się mylę, oby)
Strona w jednym miejscu w języku polskim w innym znów angielskim. Wątpię że to wypali.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Dołączona grafika - Wasze
Dołączona grafika - Sharecash
SC:

Welcome and congratulations to TANGChulthear, the newest

Wasza strona:

Welcome and congratulations to conventhope, the newest member of our site!

Wasza strona:

Congratulations to johnwalter for cashing out $20.85! Now, how easy was that!

SC:

Congratulations to points2shop for cashing out 256$! Keep up the great work!

Wasza strona:

Never before has making money been so easy - or payouts so high. Simply upload files and get people to download them, and earn an average of 60 to 80 cents per download!

SC:

Never before has making money been so easy - or payouts so high. Simply upload files and get people to download them, and earn an average of 60 cents per download!

Istna kopia sharecash i innych serwisów.

• 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
ciekawe czy miesiąc przetrwacie
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Darmowy skrypt hmm, to nic nie znaczy. Cplead, skrypt ten jest płatny.
Skrypt nie skonfigurowany, czytaj dokładnie temat.
Pisałem wyraźnie że to wersja beta, i dużo zostanie dodane, naprawione, skonfigurowane, zabezpieczone !

@up.
Przetrwamy, przetrwamy.
Pracujemy cały czas nad stroną, zabezpieczamy ją, jak mówiłem, jest to wersja beta, więc ..

Potrzebna mi 1 osoba, która przetestuje to i owo.
GG: 288396387

A tak swoją drogą, to miła atmosfera tutaj panuje.
Na **** forum, strasznie dużo krytyki, oceniania złego, mimo że nic nie wiedzą o tym serwsie.
A nawet admin nazwał to SCAMEM, za to że się nie zgodziłem z jego zdaniem.

• 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów

no to co :D
ptasiorku byle czym się przejmujesz ;)

Obrazki są chronione prawem autorskim,po prostu 16latek chce zarobić (admin ispaces).
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Obrazek ten jest ze skryptu.
Ptasior, nie podoba Ci się, nie pisz tutaj.

Ja rozumiem Wasze obawy, co do każdej nowej strony, ale dajcie przynajmniej szansę.
  • 0

CashBuzz.org

CashBuzz.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 58 postów
@SentersePL
Nie musisz być arogancki, to jest wolne forum i każdy wyraża własną opinie a nie temat w którym można tylko zachwalać.
Moim zdaniem najpierw powinniście wszystko skonfigurować a później ruszać. Wersja beta w tym przypadku jest bezsensowna, napisałeś że ciągle zabezpieczacie, czyli jeszcze bezpiecznie nie jest, idąc dalej moje dane może ktoś wykraść.
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
CashBuzz.org, hmm konkurencja co ?

Bo żadnemu nowemu serwisowi szans nie dajecie, na start już mówicie scam.

Nie zamierzam wchodzić w sprzeczki.
  • 0

CashBuzz.org

CashBuzz.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 58 postów
To oczywiste, że działamy w tej samej branży a tym samym jesteśmy dla siebie konkurencją. Ja jednak wyrażam swoje zdanie z perspektywy zwykłego użytkownika/obserwatora.

P.S Nie spam, lecz przyjęło się mówić 'scam'.
  • 0

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Oj, wybacz, błąd.
  • 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
Kolejny serwis ppa :/ ,te wasze konkursy są do d*py ! Nie wybijecie się moim zdaniem.
  • 0
Pomogłem ? Daj +

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Przytoczę moją niedawną wypowiedź odnośnie zakładania kolejnych serwisów PPA, zwłaszcza w Polsce:

Wszelkie gotowce to buble i nikt poważnie myślący o hoście nie powinien korzystać z takich rozwiązań. Jak ktoś chce na poważnie brać się za tworzenie takiego serwisu w obecnych warunkach (tzn. przy takiej ilości nieprzychylnej konkurencji) to powinien według mnie naszykować minimum 2K zł na sam solidnie stworzony skrypt bez dziur + kolejny hajs dobry serwer (i naprawdę mówię tu o MINIMUM). Szkoda zacząć od fuszerki i ciągle łatać namnażając sobie kosztów i psując imię na starcie.

No i na reklamę wypadałoby mieć drugie tyle, bo ogółem to nie liczyłbym, że ktoś do nas przejdzie jak zobaczy 3 tematy na polskich forach o zarabianiu... No chyba, że będą go interesowały zyski rzędu max. 100$ na dzień i zwrot inwestycji po baaardzo dłuuugim czasie. A przypominam, że zakładając taki serwis powinno się działać legalnie, najlepiej jako firma, a co za tym idzie oczywiście konieczność odprowadzania podatków, co sporo obniża zyski niestety. Do tego jakaś ekipa stale pracująca przy serwisie, na pewno ktoś "techniczny" od blokowania ddosów (codzienność) i zajmowania się serwerami, do tego ktoś wspierający skrypt, robiący poprawki, sprawdzający zgłoszone bugi... Do tego ktoś od supportu by się przydał, oczywiście na początku to możemy być my sami, ale na dłuższą metę nie ma szans + znajomość eng. powinna być perfect...

Nie chcę zniechęcać, ale za 50, czy nawet 150 dolców to się nic nie zrobi w obecnych warunkach. Na w miarę spokojny i solidny start bez fajerwerków powinniśmy mieć minimum 5K PLN (tak według mnie) + nie liczyć, że zwróci się to żadną pracą w tydzień. A że konkurencja wielka, to i jakaś innowacyjność by się przydała...

Ogółem bez urazy, ale wygląda mi to na chęć zarobienia na frajerach minimalnym, albo i żadnym kosztem... No bez przesady, darmowy skrypt? Macie chociaż działalność gospodarczą zarejestrowaną?

To się nie ma szans utrzymać jak nie ruszysz od początku inwestując w to większy hajs i pracę, uwierz mi :) I nie mówię tego ze złośliwością, oceniam tylko fakty.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

SentersePL

SentersePL

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 32 postów
Skrypt w Cpalead, jest płatny, różni się tylko wyglądem.
2. Skrypt będzie zmieniany, gdy ruszy coś.

Jesteśmy wytrwali :)

Karczu, mogę ten dział i konto oficjalne ?
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Na dział trzeba zasłużyć a nie istnieć jeden dzień i nie mieć autorskiego skryptu.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!