Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Nowy CashFile?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
W sieci można natknąć się na screena "nowej wersji" CashFile:

Dołączona grafika

I w związku z tym "wyciekiem" (który swoją drogą wygląda mi na coś szytego grubymi nićmi, ale w sumie mi to nie przeszkadza ;)) mam kilka pytań:

1. Czy to autentycznie nowy lay, który będzie wprowadzony?

2. Jeśli tak, to kiedy możemy się spodziewać jego premiery?

3. Czy wraz z wprowadzeniem nowego designu naprawione zostaną wszystkie błędy techniczne w serwisie, które wydają się większym priorytetem? (+ poprawiona zostania w końcu nawigacja na bardziej intuicyjną?)

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
1. Tak, to autentyczny nowy lay

2. Postaramy się aby wszelkie zmiany nastąpiły do końca lutego.

3.Dokładnie tak, oraz zostaną wprowadzone nowe rozwiązania.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Dowiedziałem się właśnie, że "Nowy CF" rusza już w niedługo (dokładniej daty podać nie mogę).

Czego się spodziewać:
- całkiem nowego skryptu napisanego od zera z nowymi funkcjami
- konkursu z nagrodami (nie mogę zdradzić jakimi, ale zapewniam, że fajne) za największe zyski
- oczywiście nowego designu z uproszczoną nawigacją (screen poniżej)

Dołączona grafika

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Mi sie ten nowy lay podoba. Tamten był już taki przestarzały a obecny nowoczesny jest raczej :)
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Jako to, że współpraca z CashFile raczej zawsze układała się nam dobrze, zostałem poproszony o przetestowanie wersji beta nowej odsłony serwisu.

Moje pierwsze wrażenie odnośnie całości było bardzo pozytywne, co podkreślałem już po ujrzeniu pierwszego screena. Nieco przestarzały i "ociężały" design zastąpiony został czymś "lekkim", nowoczesnym i przyjemnym dla oka.

W dotychczasowej wersji CF od początku nie podobała mi się nawigacja. Nowi Użytkownicy musieli domyślać się co mogą oznaczać poszczególne buttony w menu, które nie były opisane. Obecnie jest to wykonane bardzo przejrzysto, a nawigacja po serwisie jest przyjemna.

Dobrze działa też upload plików. W dotychczasowej wersji często miewałem z tym problemy, natomiast w tej testowanej pliki wgrywały mi się bardzo dobrze. Mimo to przy uploadzie zauważyłem 2 błędy, które zgłosiłem, jednak zostałem poinformowany, że problemy te są już rozwiązane na kolejnej wersji, "po-testowej" :)

Jedną z zasadniczych zmian w nowej wersji CF są rangi. Użytkownik standardowy otrzymuje podstawową rangę Bronze dającą mu dotychczasowe zarobki, natomiast Użytkownicy o wyższych zarobkach otrzymywać mogą rangi wyższe, kolejno: Silver, Gold i Platinum, które dają im szereg nowych możliwości (na jednym z poniższych screenów dla przykładu uwidoczniłem korzyści rangi Gold). Według informacji, które otrzymałem wynika, że najlepsi Earnerzy nie będą mieli możliwości zakupu kont premium, ponieważ sama ranga będzie podnosić im zyski o 20% (Silver) lub 40% (Gold oraz Platinum).

Według uzyskanych informacji odbywać się będą również częstsze konkursy z nagrodami, na co stworzona została nawet specjalna zakładka, co w sumie też cieszy :)

Na koniec kilka screenów:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Samą "rewolucję" na CF oceniam na wielki plus, a sama ekipa serwisu może być pewniejsza, że ich serwis nie będzie miał już tak dużej podatności na odstraszanie potencjalnych Użytkowników, tak jak dotychczas :)

PS. Zapomniałbym. W wielu miejscach zauważyłem polskie słowa, które powinny zostać podmienione na ich angielskie odpowiedniki :)
  • 0

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
Zapraszamy do odwiedzania tematu na Naszym forum, gdzie na bieżąco informować będziemy na temat postępów w pracy https://forum.cashfi...pid__28#entry28

Zapraszamy także do dyskusji dotyczącej v2 https://forum.cashfi...pid__25#entry25
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Na Waszym forum obowiązuje język angielski, czy po polsku również można się komunikować?
  • 0

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
Zapraszam do przeczytania regulaminu ;p
  • 0

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Juz wprowadzają już new system:

Dołączona grafika

a co do forum to tylko inglisz ;)
  • 0

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
CF v2 wyszło ;) Jakie są Wasze opinie?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Mi się podoba :) Jak sytuacja wygląda obecnie z polskimi ofertami?
  • 0

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
Czekamy aż programista skończy system. Z tego co Nam wiadomo, to już go kończy.
  • 0

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
A będą free oferty dla Polski? i z jakiej sieci?

i sprawa 2, widget będzie dobrze działał, tzn. bez żadnego nie zliczania, nie odblokowywania i czekania kilku minut?
  • 0

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
No tak jak pisałem wyżej, będą z netsales. Widget pisany jest tak żeby zaliczało bez czekania kilka minut ;)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
A będzie jakiś specjalny mirror na polskie oferty, czy jak będzie to wyglądało?
  • 0

CashFile.org

CashFile.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 36 postów
Tak, będzie mirror z polską domeną.
  • 0

0g0r

0g0r

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 16 postów
Polskie oferty pojawią się dosłownie na dniach, kończymy ostatnie fazy testów.

Dodatkowo pojawiła się możliwość wypłaty na MoneyBookers :)
  • 0

Anyway

Anyway

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
nvm... ;E
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.