Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Uploaded.to Premium

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

djgreg

djgreg

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
Jak to zrobić jak mam user i cookies ?

dzięki
  • 0

koncki.pl

koncki.pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 17 postów
Witaj
Jak używać ciasteczek premium / How to use premium cookie

Sposób 1 działa z przeglądarką internetową Google Chrome i jej klonami. UWAGA dział tylko na "zwykłe" ciasteczka, tzn nie zadziała na ciastka tzw. JavaScript.

1. Pobieramy plugin (dodatek) przeglądarki internetowej Google Chrome z tej strony (klik)
2. Następnie instalujemy dodatek klikając w przycisk Add to Chrome
3. Po zainstalowaniu dodatku restartujemy przeglądarkę.
4. Z serwisu (dowolnego) pobieramy najnowsze interesujące nas Ciasteczko i kopiujemy je do schowka systemowego (Ctrl+C lub Prawy przycisk Myszy >> Kopiuj)
5. Przechodzimy na stronę internetową serwisu, którego ciasteczko posiadamy np Hotfile.
6. Jeśli już otworzyliśmy stronę serwisu do którego posiadamy ciasteczko przechodzimy do wstrzyknięcia ciasteczka, klikamy na ikonę pluginu (prawy górny róg naszej przeglądarki) i wklejamy skopiowane wcześniej ciasteczko (Ctrl+V lub Prawy przycisk Myszy >> Wklej)
7. Teraz kliknij przycisk "Inject cookie" Jeśli wszystko poszło dobrze i ciasteczka jest wciąż aktywne to jesteś właśnie zalogowany w twoim ulubionym serwisie :)

EDYTOWANO: Przepraszam , prze edytowałem post, po prostu szybciej było mi wkleić link do opisu niż go przerabiać, co złego to nie ja.
  • 0
Codziennie aktualizowane darmowe konta premium + kilka innych ciekawych poradwww.koncki.blogspot.com

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Proszę: http://uploaduj.com/...premium-cookies

A Ciebie koncki.pl ostrzegam, że kolejne tego typu reklamy w postach Twojego serwisu będę karał. Są inne sposoby na reklamę.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ps_66

ps_66

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Witaj
Jak używać ciasteczek premium / How to use premium cookie

Sposób 1 działa z przeglądarką internetową Google Chrome i jej klonami. UWAGA dział tylko na "zwykłe" ciasteczka, tzn nie zadziała na ciastka tzw. JavaScript.

1. Pobieramy plugin (dodatek) przeglądarki internetowej Google Chrome z tej strony (klik)
2. Następnie instalujemy dodatek klikając w przycisk Add to Chrome
3. Po zainstalowaniu dodatku restartujemy przeglądarkę.
4. Z serwisu (dowolnego) pobieramy najnowsze interesujące nas Ciasteczko i kopiujemy je do schowka systemowego (Ctrl+C lub Prawy przycisk Myszy >> Kopiuj)
5. Przechodzimy na stronę internetową serwisu, którego ciasteczko posiadamy np Hotfile.
6. Jeśli już otworzyliśmy stronę serwisu do którego posiadamy ciasteczko przechodzimy do wstrzyknięcia ciasteczka, klikamy na ikonę pluginu (prawy górny róg naszej przeglądarki) i wklejamy skopiowane wcześniej ciasteczko (Ctrl+V lub Prawy przycisk Myszy >> Wklej)
7. Teraz kliknij przycisk "Inject cookie" Jeśli wszystko poszło dobrze i ciasteczka jest wciąż aktywne to jesteś właśnie zalogowany w twoim ulubionym serwisie :)

EDYTOWANO: Przepraszam , prze edytowałem post, po prostu szybciej było mi wkleić link do opisu niż go przerabiać, co złego to nie ja.

Witam. Mam pytanie - jak już udało mi się wejść po wklejeniu cookies na konto to jak później uruchomić ściąganie?

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Po prostu wklej link do pobierania w przeglądarce :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ps_66

ps_66

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Niestety nic z tego - po wklejeniu linku przechodzi na stronę z Traffic exhausted i nic nie ściąga :( coś źle robię.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
traffic się skończył na koncie, odnawia się chyba o północy i dochodzi 10GB
  • 0

ps_66

ps_66

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Witam. Pomoże mi ktoś i wytłumaczy jak ściągać po wejściu na konto? Z góry dziękuję .
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
nie ma trafficu to się nie da ściągać. Proste. Multum ludzi korzysta z darmowych premium dostępnych w necie a limit dzienny na nich to 10GB
  • 0

ps_66

ps_66

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Co to jest ten traffick? I jak już ten traffic jest to jak ściąga się? Przepraszam za być może głupie pytania, ale jestem początkujący i nie potrafię za bardzo tego ogarnąć. :(
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Przez konto premium można pobrać 10GB dziennie, jak się ludzie rzucą na konto to ten limit rozchodzi się w parę minut. Jak traffic jest to pobierasz wchodząc w link
  • 0

FALCON1234

FALCON1234

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
a gdzie ten link ?? :D

EDIT : sorry pomyłka, nie zauważyłem, że to druga strona, a na pierwszej wszystko jest..
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!