Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

RapidGator.net - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
174 odpowiedzi w tym temacie

kocurekbury

kocurekbury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

za premki same

• 0

Siec Afiliacyjna

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

W ogóle nie chce mi się załadować ich stronka. 

"Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną www.rapidgator.net"
  • 0

123mamut

123mamut

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 56 postów
Jakie jest minimum wypłaty? W pierwszym poście widziałem że 1 $ tylko czy to aktualne?
  • 0

tusz84

tusz84

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 75 postów

15$ jest minimum do wypłaty :) Od początku tak jest  :P Płacą w czwartki to co uzbierasz w poprzednim tygodniu od pon-nd.

• 0
Jest wiele sposobów zarobku przez neta, jednak dużo jest pułapek, ważne żeby dostrzec potencjalne zagrożenie i ustrzec się go!

123mamut

123mamut

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 56 postów
A trzeba tam aktywować program partnerski? Jeszcze chciałemz apytać jak mam konto premium i chce zrobić remote z rapidgator na rapidgator jak to się robi bo kiedyś umiałem takie coś ale z czasem zapomniałem.
  • 0

tusz84

tusz84

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 75 postów
Nie mam bladego pojęcia, poza tym nie wiem czy w opcjach w profilu jest opcja copy to my files... czy przypadkiem nie musi być zaznaczona aby można było remocić?
  • 0
Jest wiele sposobów zarobku przez neta, jednak dużo jest pułapek, ważne żeby dostrzec potencjalne zagrożenie i ustrzec się go!

qaazz

qaazz

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

u Was też takie lipne transfery? ;/

• 0

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

złożyłem konto na gatorze i nie mam nic w zakładce "Payout Details"
Po jakimś pobraniu pokarzą się opcje do WMZ czy jak ?

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

na rapidgator już wypłacone niby w systemie a jak dwa tygodnie nie mam wypłaty na webmoney eh

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

na rapidgator już wypłacone niby w systemie a jak dwa tygodnie nie mam wypłaty na webmoney eh

Bo teraz na wypłatę się czeka 30 dni ostatnio w czwartek zapłacili za tydzień 42 czyli to co zarobiłeś w okresie 2014-10-13    2014-10-19  

Użytkownik Shaki edytował ten post 15 listopad 2014 - 18:46

• 0

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

ten serwis działa dalej normalnie? wypłaca pieniążki? da się zarobic na uploadzie czy tylko na sprzedazy kont premium? temat od kilku miesięcy widzę cicho bangla..

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Tylko sprzedaż kont premium. Nie ma co liczyć że się zarobi dobrą kasę na PPD. Są do tego lepsze hostingi. Uploaded, Turbobit a nawet Uploadable...

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

czekam już 4 tygodnie na wypłąte na paypal i nic nie wysłali jeszcze

• 0

ShinobiWarrior

ShinobiWarrior

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Witam, Posiadam mnóstwo informacji o paypal . webmoney, rapidgator. Odpowiem na kazde pytanie ale piszcie do mnie na gg lub email. Tutaj podaje wam moj filmik jak przeslac pieniadze z webmoney na paypal.
https://youtu.be/MlT3S34BX0s

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów
wyplata od 100 usd na paypal, przynajmniej można na paypal wypłacić po zgromadzeniu środków, i statystyki lepsze od turbobit za popranie, ja się nastawiam na sprzedaż premek
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!