Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

adkontekst

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

BadBoy39

BadBoy39

Żaczek

• Użytkownik
  • 140 postów

Dołączona grafika

Adkontekst to sieć reklamy kontekstowej emitowanej na 1 100 opiniotwórczych portalach oraz na samej górze w wynikach wyszukiwania WP.pl/NetSprint.pl. Sieć zarządzana jest wspólnie przez NetSprint.pl i Wirtualną Polskę.

AdKontekst to świetna alternatywa dla stron, które nie zyskały akceptacji AdSense. Oczywiście zgłaszane strony muszą być zgodne z polskim prawem i nie mogą łamać regulaminu AdKontekst.
Jednym z warunków programu jest posiadanie 30 000 wejść miesięcznie na daną stronę, jednak masowo przyjmowane są strony z mniejszą oglądalnością, zatem warto zgłosić swój serwis bez oglądania się na statystyki!

link: http://adkontekst.wp.pl

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Jakie są stawki za kliknięcie?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

BadBoy39

BadBoy39

Żaczek

• Użytkownik
  • 140 postów
Z tego co się dowiedziałem to do 21 gr za jedno kliknięcie.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
A minimum? To również jest dość istotne, bo maksymalne stawki się rzadko zdarzają :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Jeśli maksimum to 21 groszy to strasznie mało :/ W adsense zgarniałem za trzy kliknięcia po 1$ do czasu aż mnie nie zbanowali :(
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
TzunQ, nie tak mało. Norma jeśli chodzi o polskie serwisy tego typu to właśnie 10-20 groszy za klik.

A jak z Adsense jest to chyba każdy wie... Pozwalają dużo uzbierać, a później ban bez powodu.
  • 0

BadBoy39

BadBoy39

Żaczek

• Użytkownik
  • 140 postów
Co do minimum to nie wiem. Piszą że najpierw trzeba im wysłać na dany adres 2 umowy, które musimy wydrukować i dopiero prześlą pieniądze na konto bankowe.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
W NetSales też trzeba przesyłać im umowy. To akurat raczej normalne :)
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Normalne w Polsce, dlatego wolę zagraniczne serwisy ;) Nigdy nie miałem ochoty się bawić z czymś takim :/ Dlatego też pewnie nigdy na upcash nie zacznę się bawić.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
AdTaily jest polskie, a dają wypłaty na PayPala :) Ale w polskie serwisy do uploadingu nie ma co się według mnie bawić.

No ale bez offtopu :)
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Ale mimo wszystko uważam, że stawki są zbyt słabe :/ Poza tym nie wiem jak u Was, ale u mnie klikała jedna osoba na 300-400 odwiedzających ;/
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
To i tak nie jest źle. Powiem nawet, że całkiem nieźle. A na stronie której prawie nikt nie odwiedza się po prostu nie zarobi.
  • 0

MoveR

MoveR

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 44 postów
To ja się pobawię w górnika;]

Nie jest z tym źle najmniejszy klik jaki miałem był za 4 gr, idzie się z nimi dogadać, ponieważ pytałem, czy gdyby w przypadku, że ktoś powiedzmy chodzi Wam na stronę i klika ful reklam, to można do nich napisać, oni to sprawdzą, i mogą podać nam ip tej osoby, dzięki czemu możemy np. zablokować jej dostęp do strony.
  • 0
[align=center]Dołączona grafika
Forum Wielotematyczne[/align]

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Mi się zdarzyło kilka nawet za 3 grosze, średnia to jakieś 5 groszy.
  • 0

MoveR

MoveR

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 44 postów
no nie wiem, ja mam kliki, że tak powiem wymuszone;]
mało odsłon mam to mam po 2-3 kliki dziennie, ale od 4 dni mam 93 gr;]
  • 0
[align=center]Dołączona grafika
Forum Wielotematyczne[/align]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.