Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Temat pomocy: Shoutbox


Shoutbox umożliwia komunikację między użytkownikami forum w prosty i przyjazny sposób. Aplikacja przypomina pokój czatowy lecz nie wymaga dodatku Java czy Flash oraz nie jest zależna od przeglądarki. Zawartość shoutboxa aktualizowana jest w czasie rzeczywistym co oznacza, że każdy nowy wpis pojawi się w oknie bez potrzeby odświeżania strony!

Główne możliwości
 • Każdy użytkownik posiada możliwość dostosowania shoutboxa do swoich upodobań. Przykładowo ukryć przycisk odświeżania, czy też wyłączyć wysyłanie wpisów za pośrednictwem klawisza Enter
 • Po najechaniu myszą w miejscu nad polem wpisywania użytkownik może przeciągnąć rozmiar okna zwiększając dzięki temu przestrzeń Shoutboxa
 • Możliwość korzystania z emotikon i BBCode (o ile administrator wyraził na to zgodę)

Szybkie komendy
Aplikacja posiada kilka szybkich komend, które możemy wykorzystać do wykonywania różnych akcji w szybki sposób. Oto ich lista z krótkim opisem:
 • /announce [treść] - uaktualnienie ogłoszenia wyświetlanego nad shoutboxem
 • /archive - wyświetlenie okna archiwum (tylko jeśli użytkownik posiada uprawnienia do tego)
 • /ban [nazwa użytkownika] - nałożenie blokady na korzystanie z shoutboxa przez użytkownika (opcja tylko dla moderatorów ustalonych przez administratorów)
 • /unban [nazwa użytkownika] - zdjęcie blokady na korzystanie z shoutboxa przez danego użytkownika (opcja tylko dla moderatorów)
 • /moderator member [identyfikator lub nazwa użytkownika] - uruchomienie opcji moderacyjnych dla danego użytkownika
 • /moderator shout [identyfikator] - uruchomienie opcji moderacyjnych dla danego wpisu
 • /prefs - otwarcie okna preferencji użytkownika
 • /prune [x] - usunięcie wszystkich postów starszych niż x dni (opcja tylko dla administratorów). Wszystkie wpisy można usunąć wpisując komendę /prune 0.
 • /refresh - odświeżenie okna rozmowy (użyteczne w przypadku ukrycia przycisku odświeżania)

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.